Oferta - Domostudio

Oferta

Sofy i narożniki

Wybór jest ogromny, możliwości praktycznie nieograniczone. Na końcu można wybrać kolor, rodzaj pokrycia, lub typ wypełnienia, a wcześniej zastanowić się czego potrzebuje nasz dom. Sofa z relaksem? Sofa modułowa? Narożnik z pojemnikiem na pościel? Sofa z pojemnikiem na pościel? A może po prostu sofa do spania? O wypoczynkach wiemy wszystko!

Dostępne od ręki

Oferta mebli nowych, fabrycznie zapakowanych. Te kolekcje są w określonych konfiguracjach oraz sposobie wykończenia. Jeżeli czas gra główną rolę, mamy odpowiedź na takie zapotrzebowanie. Zapraszamy do sprawdzania naszych propozycji, może któryś model trafi idealnie w Państwa potrzeby.

Fotele i pufy

Wsparcie każdej aranżacji wypoczynkowej, albo nadanie pomieszczeniu bardziej nastrojowego klimatu to właśnie fotele i pufy - niewielkie oazy komfortu zawsze gotowe spełniać swe zadania. Pod tym względem nasza oferta jest niezwykle bogata i zróżnicowana - eleganckie fotele, komfortowe szezlongi, fantazyjne pufy i praktyczne podnóżki!

Krzesła i hokery

Nie ma znaczenia czy użytkowe czy mieszkalne - wnętrze nie może być banalne. Każda aranżacja może skorzystać z niewielkich akcentów nadających jej nowego tonu, należą do nich krzesła i hokery - stylowe, praktyczne i trwałe. Nasza oferta to przede wszystkim drobiazgowo dopracowany design i niesamowita różnorodność modeli.

Szezlongi

Szezlongi to typ mebli, który w bezpośredni sposób definiuje relaks. Biorąc pod uwagę stylistykę wykonania szezlongów relaks to wygoda, lekkość i łatwość w osiągnięciu wewnętrznego rozluźnienia.

Komody i regały

Urządzając dom myślimy o latach, również z tej perspektywy postrzegamy dobierane meble. Trwałością i solidnością powinny się cechować przede wszystkim komody i regały, muszą jednak mieć też potencjał dekoracyjny, dopasowany do preferowanego przez Państwa stylu. Dzięki współpracy z prestiżowymi markami jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom związanym z pojemnością, kolorystyką, rozwiązaniami materiałowymi i technicznymi.

Stoły

Stół to tak naprawdę mebel stanowiący podstawę większości aranżacji, łącznie z wystrojem sypialni. Z tego powodu dysponujemy ogromnym wyborem stołów z katalogów renomowanych marek - nasza oferta sprosta każdym wymogom aranżacyjnym. Atrakcyjną częścią naszej propozycji są stoliki kawowe, stosowne zarówno dla lokali gastronomicznych jak i spotkań domowych.

Stoliki

Urządzając dom, czy nową siedzibę firmy nie sposób przecenić wszechstronności mebla jakim jest biurko. Sama obecność klasycznych kształtów jest w stanie wydzielić w bawialni przestrzeń gabinetową, albo stać się bezcennym udogodnieniem w korzystaniu z archiwum lub biblioteki.

Własna produkcja

Domostudio to nie tylko doświadczenie w realizacjach aranżacji wnętrz, to również marka mebli. Nasza specjalność to stoły, komody i stoliki - cenione przez Klientów ze względu na jakość, której można zaufać. Kolejne atuty naszych mebli to oryginalny design i ogromne możliwości dopasowania do założeń indywidualnego stylu pomieszczeń. By poznać inne zalety mebli z Domostudio warto zapoznać się bliżej z naszą ofertą.

Łóżka

Oprawa chwil, w których regenerujemy siły oraz komfortowe rozwiązania czyniące sen zdrowym to łóżka i komplety sypialne komponowane z mebli wiodących europejskich marek. Tu liczy się poczucie wygody i spokoju - urządzając z nami sypialnię można liczyć na doskonałe samopoczucie.

Biurka

Urządzając dom, czy nową siedzibę firmy nie sposób przecenić wszechstronności mebla jakim jest biurko. Sama obecność klasycznych kształtów jest w stanie wydzielić w bawialni przestrzeń gabinetową, albo stać się bezcennym udogodnieniem w korzystaniu z archiwum lub biblioteki.

Dywany

W niektórych aranżacjach dywany są dopełnieniem wystroju, w innych - podstawą przytulnego i zarazem oryginalnego klimatu. Doskonale wiemy ile może zawdzięczać dywanowi nastrój danego miejsca, lub wydzielonej przestrzeni, dlatego nasza oferta jest pod tym względem zarówno bogata jak i konkurencyjna.

Dodatki

Styl to także drobne szczegóły wystroju, dyskretne akcenty podkreślające charakter miejsca i osobowości mieszkańców. Każda aranżacja potrzebuje dodatków - gablotek na pamiątki, stylowych wazonów, ciekawych obrazów, luster, oryginalnych źródeł światła i elementów dekoracyjnych. Wszystko to jest częścią oferty Domostudio.