Swallows Tail Furniture - Domostudio - Inspirujący design

Swallows Tail Furniture

Markę Swallows Tail Furniture tworzy dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdalena Hubka, absolwentka wydziału Grafiki artystycznej oraz Piotr Grzybowski, który ukończył architekturę wnętrz.

W ofercie Domostudio to kolejna polska marka, jej fundatorami jest dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych - Magdalena Hubka i Piotr Grzybowski (wydziały grafiki artystycznej i architektury wnętrz). Projektowaniem mebli założyciele Swallows Tail Furniture zajęli się już w 1999 roku, jednak własna manufaktura i studio projektowe pojawiły się dopiero w 2012 roku. Dwa lata później nazwa Swallow’s Tail Furniture weszła do oficjalnego obiegu zdobywając zainteresowanie Klientów a tym samym – renomę w branży.

 

 

Meble Swallows Tall Furniture znalazły się w ofercie Domostudio przede wszystkim dlatego, że bez przesady można je nazwać prawdziwymi arcydziełami. Każdy egzemplarz emanuje pasją i pomysłowością z jakimi został stworzony – wyjątkowe meble Swallows Tall Furniture kreują wyjątkowe zespoły projektantów, konstruktorów i technologów o szczególnym podejściu do produkcji. Nad poszczególnymi egzemplarzami czuwają osoby odpowiedzialne nadzorujące kreację od szkicu po kontrole jakości. Efektem jest unikalny i wyważony design oraz aura nieprzeciętności - Swallows Tall Furniture nie zajmuje się produkcją na masową skalę, dziełem marki są szczegółowo opracowane kolekcje i bibeloty zasługujące na miano wyjątkowych.

 

 

Propozycja Domostudio to meble Swallows Tall Furniture w dwóch rodzajach, czyli z litego drewna dębowego i orzechowego oraz modele ze sklejki okleinowanej. Najważniejsze i najchętniej rozważane rodzaje mebli z STF to komody, stoły i stoliki oraz kolekcje dla dzieci.