MTI Furninova - Domostudio - Inspirujący design

MTI Furninova

Niesłabnącym zainteresowaniem i renomą cieszą się w branży meblarskiej wyroby polsko-szwedzkiej marki MTI Furninova. Najważniejszą częścią oferty tej firmy są meble tapicerowane, czyli oryginalne połączenie komfortu, stylowego wyglądu i radości z użytkowania.

Skąd bierze się jakość produktów MTI Furninova? Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek jest testowany – jeśli nie spełnia surowych wymagań i norm marki, wówczas nie trafia do sprzedaży. W ten sposób meble MTI Furninova zdobywają uznanie użytkowników na całym świecie od 25 lat.

 

 

Dziełem projektantów marki jest oryginalne wzornictwo wymagające odpowiednio dobranej kolekcji tkanin. Obok najlepszej jakości włókna, producent wykorzystuje również drewno i wysokiej jakości skórę. Tak przygotowane meble gwarantują niezawodność w użytkowaniu i funkcjonalność, a mogą być wykorzystywane w każdej aranżacji wnętrza wnosząc akcent wyjątkowości i elegancji. Nawet pobieżny przegląd oferty tego producenta pozwala poczuć pasję jaka towarzyszy tworzeniu wyjątkowych mebli i każdy znajdzie w propozycjach MTI Furninova coś dla siebie. W każdym rodzaju mebli znajdą się modele które zachwycają wyglądem, a więc dadzą się dopasować do wizji wymarzonego przez Państwa wnętrza.