Revive Natuzzi - Domostudio - Inspirujący design

Revive Natuzzi

Fotele tak wyjątkowe że występują jako oddzielna marka? Mowa oczywiście o Natuzzi Revive, czyli idealnym połączeniu technologii, komfortu i stylu. Kolekcję foteli z relaksem określa się mianem

Tym co budzi zainteresowanie w pierwszej kolejności jest sugestia miękkości i wygody jaką emanują poszczególne modele. Kolejną kwestią jest styl – fotele z kolekcji Natuzzi Revive zawsze wyglądają niesamowicie wytwornie, natomiast wygoda użytkowania jest po prostu bezdyskusyjna.

 

 

Konkurencyjność kolekcji Natuzzi Revive to przede wszystkim trwałość, czyli znak rozpoznawczy całej Natuzzi Group i legendarnej marki Natuzzi Italia. Konstrukcja foteli została tak zaprojektowana, by opierać się wszelkim rodzajom naprężeń jakim mebel ulega podczas użytkowania. Wszystkie materiały, które posłużyły do stworzenia fotela zostały drobiazgowo sprawdzone i przetestowana na wszystkich etapach procesu produkcyjnego, również pod względem użytkowania w różnych warunkach klimatycznych.

 

 

Warto dodać coś w kwestii interesującej wszystkich Klientów dobrych salonów meblowych, mianowicie kolekcja Natuzzi Revive jest łatwa w konserwacji, pozwala to zachować je w doskonałej kondycji i wyglądzie przez dekady. Producent oferuje również zestawy preparatów zapewniających ochronę, dopasowanych do każdego modelu mebli.