Polipol - Domostudio - Inspirujący design

Polipol

Każdy mebel tapicerowany ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu po ostatni szew, wszystkie detale są projektowane, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Pracujemy tak długo, aż me

Długoterminowy rozwój – to jest nasza siła. W naszej firmie nie wierzymy w drogę na skróty. Jako czołowy europejski producent w branży mebli tapicerowanych wyróżniamy się innowacyjnymi produktami, silną orientacją na Klienta i wysoką elastycznością. Stały rozwój tych kompetencji postrzegamy jako nasze zadanie. Tu, teraz, a także w przyszłości pełnej sukcesów.

 

 

Siła tradycji – producent mebli Polipol

 

 

Produkty POLIPOL są wytwarzane ręcznie z zachowaniem rzemieślniczych tradycji. Każdy mebel tapicerowany ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu po ostatni szew, wszystkie detale są projektowane, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Pracujemy tak długo, aż mebel nie osiągnie swojej idealnej postaci. To właśnie dzięki temu nasze meble są nie tylko trwałe, ale również pięknie wykończone, a przy tym pod każdym względem funkcjonalne. W POLIPOL tworzymy meble na lata, których najważniejszym zadaniem jest służenie Ci jak najlepiej przez jak najdłuższy czas.

 

 

Innowacyjność, która zaskakuje

W POLIPOL cenimy tradcyję, ale nie boimy się innowacyjności i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu nasze meble wyposażone są w różnego rodzaju udogodnienia, które sprawiają, że korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Każda funkcja, którą oferują meble POLIPOL, ma jedno zadanie – poprawić Twój komfort i sprawić, by wypoczynku w gronie najbliższych nic nie zakłócało. Nasze projekty są tworzone przede wszystkim z myślą o ludziach oraz w taki sposób, żeby jak najlepiej wpisać się w Twoje codzienne potrzeby.

 

 

Wciąż się rozwijamy, by spełniać najwyższe normy jakości

Pomimo licznych sukcesów w naszej branży nie spoczywamy na laurach. Praca jest dla nas pasją, a to oznacza, że przez cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, staramy się poprawiać jakość oraz standardy – nie tylko naszych mebli, ale także współpracy z naszymi Klientami. W POLIPOL to Ty jesteś najważniejszy, dlatego chcemy, żeby nasza współpraca przebiegała idealnie.

 

 

Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”

Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska. „Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.