Calligaris - Domostudio - Inspirujący design

Calligaris

Calligaris to włoska firma działająca na rynku mebli od 1923 roku. Do firmowych tradycji należy swoiste podejście do procesów projektowych i produkcyjnych - meble Calligaris trafiają na rynek jako rozwiązania funkcjonalne i ponadczasowe zarazem.

Esencja stylu Calligaris to markowa kombinacja szkła, drewna, tworzyw sztucznych, metalu i charakterystycznego dla danej kolekcji wzornictwa.

 

 

Określenie „włoski design” jest od dekad synonimem połączenia jakości i stylu, by się o tym przekonać wystarczy zerknąć na świat mody, albo posłuchać rozmowy znajomych na temat marek obuwniczych. W dziedzinie produkcji mebli typowym przedstawicielem „włoskiego designu” jest właśnie Calligaris, czyli grupa pasjonatów pielęgnujących wieloletnie tradycje, konsekwentnie dążących do uzyskania doskonałego wzornictwa. Meble Calligaris - zawsze eleganckie - idealnie wpiszą się w każde wnętrze. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji – w tym naturalnego drewna – każą postrzegać kolejne modele jako meble luksusowe, oferta jest jednak na tyle rozbudowana by każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

 

 

Calligaris to meble do salonu, gabinetu, jadalni, sypialni oraz stoły, ławy, krzesła, lustra i dodatki – wszystkie w wyjątkowych odsłonach i konkurencyjnej jakości, dzięki której marka wyznacza nowe trendy w aranżacji wnętrz i rozumieniu elegancji. Ośrodki produkcyjne Calligaris działają w tej chwili w pięciu miejscach na świecie, natomiast dystrybucja mebli i akcesoriów tej marki odbywa się w ponad 90 krajach świata.

 

 

 

Sprawdź aktualną ofertę:

calligaris.com