Domostudio-Stoły - Domostudio - Inspirujący design

Domostudio

Jak przystało na pasjonatów, którzy o branży meblarskiej i aranżacji wnętrz wiedzą właściwie wszystko, jesteśmy fundatorami własnej marki meblowej - znanej i cenionej.

Na stronie startowej naszej firmowej witryny oraz w zakładce O NAS znajduje się informacja, że poza dystrybucją mebli i projektami aranżacji wnętrz zajmujemy się również produkcją mebli na zamówienie. Jest to gałąź działalności równoległa do współpracy ze znanymi markami meblarskimi oraz projektowania kolekcji sygnowanych marką Domostudio.

 

 

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami doskonale rozumiemy, że najlepsi Klienci to Klienci wymagający, dlatego poczesną częścią naszej oferty są meble na wymiar, czyli elementy wyposażenia „szyte na miarę” i drobiazgowo dopasowane do stylu osoby zamawiającej. Ponieważ w rozwoju naszej marki stawiamy na kompleksowość działań, nasza oferta obejmuje projekt, produkcję i montaż zestawu, lub zestawów na miejscu u Klienta. Miejscem w tym wypadku nie musi być mieszkanie, lub dom – meble Domostudio można spotkać w polskich hotelach, domach weselnych, restauracjach, kawiarniach oraz lokalach handlowych od niewielkiego butiku po kilkusalowe salony sprzedaży.

 

 

Ponieważ nasze meble w miarę upływu czasu zamieniają się w wizytówki naszych usług gwarantujemy ich wysoką jakość. Projektujemy, tworzymy i dostarczamy przede wszystkimi stoły (metalowe i drewniane), komody i stoliki. Propozycja Domostudio to także meble skrzyniowe (szafy, skrzynie, pojemniki szufladowe), stoły, szafy, zabudowy, meble fornirowane i lakierowane, meble z akcentami i elementami aluminiowymi, szklanymi, stalowymi, skórzanymi i tkaninowymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich mebli z oferty Domostudio, meble naszej marki są zawsze perfekcyjnie wykonane i pozwalają na długoletnią i wielopokoleniową eksploatację.

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty: