Treningi personalne sztuk walki dla wszystkich

Klub High Kick Gym został utworzony z pasji po raz pierwszy spróbować swoich sił w kickboxingu coraz entuzjastyczniej zapisywali się na zajęcia w grupach oraz indywidualne. Wtedy to zajęcia zostały przeniesione do niewielkiego obiektu przy Szkole nr 5, gdzie w pełni wyposażona sala podniosła komfort treningów dla dorosłych i młodzieży .

Aktualnie Klub nosi nazwę High Kick Gym i mieści się na Pl. Kilińskiego 3 w Szczecinie. Treningi zaczynały się na sali mierzącej 110m2 z szatnią męską i damską, recepcją a także małym sklepikiem ze sprzętem sportowym i suplementami firmy Sfd. Dzięki dalszemu  rozwojowi  klub został powiększony   o kolejne dwie klimatyzowane sale treningowe 60m2 i 130m2 a także dwie szatnie , co daje dużo większy komfort ćwiczeń. Do dyspozycji klubowiczów jest także parking.

Członkowie klubu ćwiczą w grupach o różnorakim poziomie zaawansowania pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry| trenerskiej. Zajęcia są prowadzone rano i wieczorem tak, żeby jak największa ilość osób mogła trenować w klubie. W ofercie są treningi dla tych co nigdy  nie mieli styczności ze sportami walki – początkujących, jak i zaawansowanych. Od kickboxingu, po boks i zajęcia corsskicku, które wzmacniają całe ciało, budując w dodatku sportową figurę. W klubie jest sympatyczna a także miła atmosfera, a jego pracownicy codziennie dbają o to, by każdy czuł się   dobrze i wyszedł w dobrym humorze.

Zawodnicy klubu pod okiem głównego instruktora Wojciecha Stawickiego odnoszą spore triumfy , zwyciężając walki i zawody na szczeblu Mistrzostw Polski w wielorakich formułach. Biorą też udział w galach i imprezach sportowych, są utytułowanymi Mistrzami i Vice Mistrzami Polski. W trakcie przygotowań do walk zawodnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie instruktora jak i jego doświadczenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do High Kick Gym i zapoczątkować swoją sportową przygodę serdecznie zapraszamy na Pierwsze Bezpłatne zajęcia próbne . Jesteśmy pewni, iż zostaniesz z nami na dłuższy czas.

Zapraszamy na treningi  indywidualne z kickboxingu, boksu, Mma a także personalne z treningu na siłowni, które pozwalają na opracowanie spersonalizowanych celów  i rozpoznanie priorytetów w sprawie planowanych rezultatów . Klarownie określony koncept, dopracowane techniki i ćwiczenia pozwolą uzyskiwać konkretne , dostrzegalne rezultaty . Dzięki stałej motywacji i pomocy wykwalifikowanego instruktora można poprawić swoje zdolności i poprawiać w dowolnym kierunku. Treningi personalne są ogromnie ważne dla osób, które chcą rozwijać   się we własnym tempie a także dla zawodowych sportowców , czy też osób z jasno określonymi,  swoistymi celami, jak przygotowanie do udziału w zawodach czy poprawa konkretnych umiejętności. Oferujemy opcję treningów personalnych dla dwóch osób lub w nielicznych grupach.

Zobacz ofertę dostępnych treningów: https://highkickgym.pl/

Treningi indywidualne z Kick-Boxingu to intensywne ćwiczenia prowadzące do opanowania techniki a także poprawy umiejętności walki. Trening personalny odbywa się według ustalonego planu treningowego , który dostosowany jest do wieku, poziomu umiejętności, płci a także potrzeb osoby trenującej. Na treningu indywidualnym uczysz się techniki, poprzez działania w parze z instruktorem na specjalnych sprzętach kickboxerskich, takich jak: tarcze tajskie, łapy trenera, worki. W dodatku prężnie pracujesz nad wytrzymałością, siłą i mobilnością. Stała motywacja ze strony instruktora umożliwia zaangażowanie pełnej uwagi w ćwiczenia, dając błyskawiczne i dostrzegalne postępy  w rozwijaniu zręczności i sprawności fizycznej.

 Stała obecność i kompletna uwaga instruktora w czasie treningu personalnego gwarantuje bezpieczeństwo. Treningi personalne są dobrane do ćwiczącego  w każdym aspekcie. Plan ćwiczebny sporządzony jest, mając na uwadze wzrost , wiek, płeć czy też stopień zdolności. Kluczowe są też motywy. Głównym założeniem treningów personalnych jest maksymalne spożytkowanie czasu treningu, dopasowując intensywność do wszystkich wymienionych czynników. Takie podejście zapewnia bezpieczny trening, ale warto zdawać sobie sprawę, iż jak w każdym sporcie kontuzje przydarzają się nawetzawodowym sportowcom i nie należy zniechęcać   się do  treningów z obawy przed   urazami. Doświadczenie i praktyka umożliwia zminimalizować ryzyko urazów, a postępy dają olbrzymią satysfakcję.