Projektowanie i aranżacja wnętrz

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas wyróżnia

Pracownia Projektowa Innerium jest marką z długoletnim stażem w obrębie projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od ponad dziesięciu lat wykonuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i unikalnej aranżacji wnętrz swoich klientów.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się również w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Charakteryzuje nas różnorodność w obrębie projektów, których się podejmujemy, a dodatkowo bogata oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i przyjazne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, a także „Realizacje”, gdzie znajdują się  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej pracy i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy  i umiejętności świadczą usługi na najwyższym poziomie, czerpiąc z najnowocześniejszych rozwiązań oferowanych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Satysfakcja  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort oraz wygoda we własnym wnętrzu , dlatego też to stawiamy za cel swoich zadań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę własne gusta klientów, ich poziom życia, potrzeby oraz oczekiwania, jakie mają od swego domu. Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do zwyczajnego życia a także charakteru, w którym czuje się dobrze. Udana aranżacja mieszkania to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak również proste rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy swoich klientów. Doskonale wiemy że to sposób życia a także dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją pracę zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb użytkownika i aspektów takich jak forma pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy także możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno swojej pracy, jak i materiałów, z których korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i przystosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współdziałanie z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dzisiaj nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta zasada dotyczy także wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  lub pracujemy. Dobre wykorzystanie mieszkania i jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i doświadczony projektant wnętrz.

Na szczęście teraz nie jest to usługa przeznaczona dla bogaczy. Wręcz odwrotnie. Właściwe, przemyślane i dobrze zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić sporo oraz pieniędzy,  a także zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z usług architekta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet wygodnego wnętrza.

 

Zalety wnętrz zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas śni o estetycznym i wygodnym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej palety produktów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na swobodne opcje aranżacji. To zaleta, a także wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać stosowne kompozycje, dobre materiały oraz najlepszą jakość. Architekt po zaznajomieniu się z życzeniami klienta jest w stanie wykreować wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków oraz mieszkań, a także przestrzeni biurowych czy sklepów – wszelkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na optymalne wykorzystanie ich możliwości.

Zdecyduj się na skorzystanie z usług zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a zobaczysz, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata pracy naszej pracowni mieliśmy szansę działać w najróżniejszych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Często realizacje naszego zespołu były eksponowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie użytkowników oraz sprawić, że wracają do nas z kolejnymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w krajowych magazynach branżowych oraz stały się się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Aranżowanie wnętrz Szczecin

Przebywasz w miejscach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje duża możliwość, że to pomieszczenie jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie pomieszczeń jest dzisiaj usługą, po jaką sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności doskonałego efektu, ale także, wybierając konkretne rozwiązania dopasowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się doskonale do stylu jego właścicieli,  a do tego spójna wizualnie aranżacja i ciekawe dodatki kreują całość godną uwagi.

Skorzystanie z usługi architekta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i sklepach  budowlanych. Nawet jeśli preferujesz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe materiały lub wybierzesz   sprzęty niskiej jakości. Projektant wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin szczegółowej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po precyzyjne określenie ilości koniecznych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak dokładny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas oraz pieniądze.

Zachwycające mieszkania to wnętrza spójne – spójne więc nie monotonne czy „bezpieczne”, ale doskonale urządzone z harmonijnie dobranymi akcesoriami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które perfekcyjnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to z pewnością produkty, które będą oddziaływać nie tylko na charakter mieszkania, ale także na funkcjonalność korzystania z powierzchni. Specjalista rozumie potrzeby użytkownika i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  trybu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o guście swego klienta i jego budżecie.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni architekt wnętrz? Na pewno prócz niezbędnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i wytrwałość oraz tzw. dobrego gustu musi mieć odpowiednią wiedzę. Erudycja na temat prawideł ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto zwyczajna wiedza produktowa to oznaki dobrego architekta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie tylko z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, ale także technologicznych, poznawać innowacyjne materiały i szybko zmieniające się mody w urządzaniu wnętrz.

Konieczna będzie też odwaga. Kreatywny projektant nie obawia się wyzwań i proponowania czegoś całkiem nowego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To ważne, by być świadomym, że   teraz projektowanie pomieszczeń nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane oraz wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z życzeniami klienta.

Jeżeli dalej nie udało nam się przekonać Cię do tego, że projektowanie wnętrz w lokalu, mieszkaniu bądź biurze to jedyny odpowiedni sposób  na odpowiednie, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań oraz domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie inny kształt i zachęcają swoim wystrojem do relaksu i odpoczynku.

https://www.innerium.pl/projektowanie-wnetrz-szczecin/