Okna drewniane od dłuższego już czasu cieszą się niesłabnącą popularnością

Oknoprojekt to szybko rozwijająca się firma, od wielu lat związana z branżą stolarki otworowej. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście a także erudycja i doświadczenie - zarówno na płaszczyźnie produkcji, jak i sprzedaży czy montażu. Zdobyliśmy je działając z renomowanymi wytwórcami stolarki okiennej i drzwiowej oraz robiąc profesjonalny montaż – zarówno dla firm rodzimych, jak i zachodnich.

Praca w branży budowlanej daje nam wielką satysfakcję, stąd też nieustannie się kształcimy, uczestnicząc w kursach czy uczestnicząc w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc podpowiedzieć naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Pragniemy dawać w Wasze ręce wspaniałe  produkty, które będą służyły   przez długi czas i wykreują ciepły i miły klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w stolarce otworowej, jednakże w naszej ofercie nie zabrakło też  montażu bram i fasad. Na życzenie Klientów wykonujemy i montujemy też specjalistyczną stolarkę otworową. Obdarzyło nas swym zaufaniem już wielu ukontentowanych Klientów – zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś należeć do tego zacnego grona?

 

Oknoprojekt – fachowcy, którzy pomagają   w czasie wybierania stolarki otworowej

Wznosząc lub też remontując dom, mieszkanie czy inny budynek użytkowy mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią ważny  element konstrukcyjny domu. Na pozór  wydawać by się mogło, że taka czynność jest  tematyką czysto techniczną, nie łączącą się  z aranżacją wnętrz. A jednak tak nie jest! Okna przecież nie tylko tworzą klimat wnętrza, dodając do niego właściwą ilość światła czy też ochraniając   wnętrze przed działaniem czynników zewnętrznych  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Wybór ten ma olbrzymi wpływ na ostateczny wygląd Twojego domu, mieszkania czy innego gmachu.

Stolarka okienna może więc zaakcentować walory każdego pomieszczenia, ale źle dobrana sprawi, że nie będzie ono prezentowało się zbyt dobrze. Należy więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale także na wygląd zewnętrzny i rodzaj wykonania. Połączenie tych właśnie detali pozwoli nam wybrać produkt doskonale dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i sprawi, że będzie on autentycznym oknem na świat.

Naszym odbiorcom oferujemy wykonane z najlepszych surowców i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które dodadzą do każdego pomieszczenia miły klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko eleganckie, ale też funkcjonalne. Produkty, które można znaleźć  w ofercie Oknoprojekt są odporne na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A przy tym cechuje je preferencyjna cena!

 

Montaż stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługa projektów tylko z Oknoprojekt!

Fachowcy z Oknoprojekt dobrze wiedzą, że zakup nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej stanowi nie lada wyzwanie, jednak na tym całe przedsięwzięcie wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Jeszcze ważniejszy  jest przecież odpowiedni montaż, który ma wpływ na to czy stolarka będzie spełniać swoje funkcje. Należy więc powierzyć zadanie montażu i obsługi projektu naszym fachowcom z Oknoprojekt, gdyż tylko wtedy będziesz pewien, że wszystko zostanie prawidłowo   zrobione. Stosownie osadzone okna, drzwi czy fasady gwarantują szczelność i bezpieczeństwo ich użytkowania. Należy bowiem pamiętać, że tylko odpowiednio wykonane czynności montażowe zapewnią niezawodne działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi okres.

Stąd  też już od razu określ swoje oczekiwania i przedyskutuj je z fachowcami budowlanymi, gdyż wielorakość produktów i mnogość rozwiązań powoduje, że niejednokrotnie Twoje plany mogą się rozminąć z oczekiwaniami. Podczas naszych konsultacji z klientem dogłębnie  przedstawiamy wszystkie procedury związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy znaleźć produkt najlepiej dopasowany do jego indywidualnych oczekiwań oraz staramy się rozwiać wszystkie jego obiekcje. W trakcie wymiany i montażu stolarki bardzo zależy nam na wyborze właściwych parametrów montowanych okien, drzwi czy przesłon oraz stosowaniu najlepszej technologii montażu.

Wybierając współdziałanie z Oknoprojekt masz pewność, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w wyborze stosownej stolarki po precyzyjny pomiar i fachowy montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapewniamy też wysoką jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

 

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powodów wymiany stolarki może być wiele – od uszkodzeń mechanicznych, przez zużywanie się materiału po walory estetyczne, czy chęć zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Pracę tę warto jednak odpowiednio przygotować. Należy bowiem podkreślić, że decydując się na wymianę stolarki powinieneś pamiętać o zakupach produktów cechujących  się właściwymi parametrami. Nie każdy bowiem wie, że właściwie dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma duży wpływ na komfort używania systemów okiennych, a w niejednym przypadku daje bezpieczeństwo – Tobie, Twojej rodzinie czy pracownikom. Należy też osłonić pomieszczenia przed uszkodzeniami  i zabrudzeniem. I co najważniejsze cały montaż stolarki powinien być zgodny zarówno z zaleceniami producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i klienta.

Wykorzystywane przez Oknoprojekt techniki montażowe zapewniają funkcjonalność i poczucie bezpieczeństwa. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach budownictwa wielkopowierzchniowego i przemysłowego, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się pochwalić dużym gronem ukontentowanych klientów tak w Polsce, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonywany jest według dyrektyw  ITB lub właściwych dla danego kraju, z zastosowaniem normy RAL-Montage.

Przed stale rozwijającą się i poszukującą nowych rozwiązań firmą Oknoprojekt zachowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma tajemnic. Sięgamy bowiem po  produkty o doskonałej  izolacji termicznej, przeciwdziałając tym samym zużyciu energii nawet o 80%. Doskonale wiemy, że odpowiednio  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale także idealnie   łączy się z fasadą budynku i jego wyposażeniem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przejrzyj ofertę okien drewnianych